Wsparcie odchudzania

girl-791563_960_720Jak już pewnie wiecie, w ostatnim czasie postanowiłam polepszyć swój trening i muszę przyznać, że to był strzał w przysłowiową dziesiątkę. Otóż po pierwszym tygodniu ćwiczeń na siłowni moja waga spadła o prawie kolejny kilogram, a dokładnie o 0,8 kg. Nieźle co? Tym bardziej, że w ogóle się nie głodzę, a mój cały trening nie przekracza 1,5 godziny. Nie macie nawet pojęcia jak taki rezultat potrafi wpłynąć na motywację. Pełen power i zwiększenie chęci o 100%.

W związku z powyższym postanowiłam też, że do diety i treningu dodam jeszcze kolejny czynnik mający polepszyć moje osiągi ( w sensie przyśpieszyć je). Zdecydowałam się na zakupienie jakiegoś środka przyśpieszającego chudnięcie i jak zwykle rzuciłam się wir internetowych poszukiwań opinii o różnych specyfikach, które mogłyby mi pomóc.

Warunki jakie stawiam produktowi, który zamierzam kupić są następujące:

  • Jest skuteczny, co oznacza nie tyle, że w tydzień zgubię dzięki niemu 20 kg ale, to że działa, co potwierdzają zarówno specjaliści jak i zadowolenie internauci.
  • Drugim koniecznym warunkiem jest bezpieczeństwo preparatu. Musi to być więc substancja jak najbardziej naturalna, bo nie wyobrażam sobie wprowadzania do organizmu czegoś, od czego mogłabym dostać palpitacji serca, depresji i wyrosłyby mi włosy w dziwnych miejscach.

Nie są to chyba wymagania szczególnie wygórowane, prawda? Mimo tego wybór wcale nie był prosty. W sklepach mamy taką obfitość różnorakich środków na odchudzanie, że można dostać prawdziwego zawrotu głowy. Raczej nie ułatwia to decyzji, jednak co to dla mnie ;).

Po zwyczajowym “riserczu” przy kawce zdecydowałam się na herbatkę odchudzającą o przyjemnej nazwie Hello Slim, do której przekonały mnie opinie na tej stronie http://tabletkiodchudzanie.pl/

Dlaczego akurat taka herbatka? Wydaje mi się, że jest rzecz przede wszystkim niegroźna dla mojego zdrowia i co więcej pomoże mi też np. W problemach z trawieniem. W składzie ma same naturalne ekstrakty i sądząc po opiniach działa całkiem dobrze. Cóż pożyjemy, zobaczymy. Wkrótce podzielę się z wami moimi spostrzeżeniami na ten temat.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s